Měníte účetního nebo účetní firmu?

Proč je změna účetního

ve spolupráci s “Účetnictví pro neziskovky” snadná?

Odřídíme celý proces změny

Zkontrolujeme výstupy od dosavadního účetního

Nastavíme naši vzájemnou spolupráci
 

Jak spolupráce probíhá?

 • Ukážeme vám

  že změna dodavatele účetních služeb může přinést obrovská pozitiva pro vaši organizaci.

 • Vysvětlíme

  všechny možné komplikace změny účetního a způsoby jak je společně ošetřit.

 • Poskytneme manuál

  kdy a co od účetního chtít krok po kroku. Nebo za vás odřídíme celý proces změny včetně komunikace se současným dodavatelem účetnictví.

 • Zkontrolujeme

  všechny podklady a výstupy od končícího účetního.

 • Pokud uvidíme chyby

  navrhneme jejich vyřešení. Samozřejmě ve spolupráci s daňovými experty tak, abychom minimalizovali rizika a sankce pro vaši organizaci.

E- BOOK, který Vás provede změnou účetního ZDARMA!

Možná nejste spokojeni se svým dodavatelem, či zaměstnancem, který má na starosti vaše účetnictví. Pokud uvažujete o změně, nabízíme vám návod, který vám tento nepříjemný proces pomůže zvládnout.

Výhody:
 • Zjistíte jak poznat dobrého účetního
 • Odpověď na otázku kdy a jak je vhodné účetního měnit
 • Získáte kompletní seznam výstupů od stávajícího účetního, které budete potřebovat
* Odesláním souhlasíte s podmínkami o ochraně osobních údajů.
Naši spokojení klienti

“Všechny věci jsou řešeny včas, kvalitně, bez jakýchkoli problémů. Je příjemné vědět, že se člověk může na služby 100% spolehnout, nemusí je zbytečně kontrolovat či se jim jako laik pokoušet detailně porozumět – mám tak mnohem víc času na jiné věci.”

Leona Gergelová Šteigrová Ředitelka Nová ekonomika o.p.s.

„Když jsem si kladl otázku, kdo nám má dělat účetnictví naší neziskovce, padla volba na organizaci, která se v této oblasti pohybuje a sama řeší stejné otázky jako my. Takže to rozhodování bylo jednoduché. Takových prostě moc v republice není."

Zdeněk Slejška výkonný ředitel EDUin o.p.s.

“Oceňuji profesionalitu služeb, srozumitelnost informací a schopnost vše rychle vyřešit. Dostávám reálná data, podle kterých se můžu dobře rozhodovat. Osobně mi to vyhovuje. Přesahy jdou i mimo finance. V tom je pro mě spolupráce cenná.”

Nikola Taragoš provozní ředitel Romodrom o.p.s.

Pro každého ředitele nebo finančního manažera je důležité moci se plně spolehnout na svou účetní. Všechny podklady máme vždy připravené přesně podle našeho zadání. Jsem ráda, že mám možnost obrátit se kdykoliv na člověka, který mi věnuje čas a vyřeší se mnou všechny zapeklitosti vedení účetnictví - od daní, mezd nebo vyúčtování projektů až po…

Karolina Fialová ředitelka Nadace Neziskovky.cz

V řízení organizace mám v zádech poprvé partnera, o kterého se mohu opřít. Moc si vážím toho, že lidé v Aisisu odvádí spolehlivou a profesionální práci, a v případě potřeby poradí i nad rámec svěřených oblastí řízení. která je často až za rámcem jejich kompetencí. Děkuji Aisisu za zlepšení orientace ve finančním vedení účetnictví a…

Alena Červenková Společnost "E"

Se službami Aisis jsme maximálně spokojeni. Za dva roky, kdy její pracovníci mají naši organizaci pod svými křídly, jsme se přesvědčili, že jsou naprosto úžasní – mimořádně vstřícní a příjemní, pracují rychle a bez chyb. Vždy se vším ochotně a dobře poradí. Jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě Aisis.

Marie Vodičková předsedkyně Sdružení na ochranu ohrožených dětí, z. s.

Správně účtovat je naše povinnost ze zákona. My však bezchybné účetnictví vnímáme hlavně jako nástroj úspěšného rozvoje naší společnosti. Proto máme AISIS.

Stanislav Polák ředitel Nadace dřevo pro život

Se zvyšující se náročností finančního řízení a vedení účetnictví jsme začali před několika lety intenzivně vnímat potřebu spojení finančního řízení a účetnictví. Hledali jsme odborníky na neziskovky a narazili na Účetnictví pro neziskovky. Ti nejenže splnili naše představy o odborné kvalitě finančního řízení a vedení účetnictví, ale v průběhu naší spolupráce předčili naše očekávání<!--more Více…

Zdeňka Hylasová Benešová ředitelka Pro zdraví 21, z.ú.

Vzhledem k postupnému růstu naší společnosti a s tím spojené složitosti multizdrojového financování, jsme hledali někoho, kdo by nám pomohl zajistit přehlednost a hlavně správnost celého procesu. Ve firmě AISIS jsme našli spolehlivého partnera, který si vždy najde čas na zodpovězení dotazů a pomůže s vyřešením. Veškeré dokumenty a podklady jsou vždy včas a precizně…

Martina Chlopková provozní a finanční ředitelka ERGO Aktiv, o.p.s